Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Jawórce - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

380 000 zł1 080 m² 351,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka w Puławach na osiedlu Górna-Kolejowa. Działka znajduje się pomiędzy ulicami Meresty i Tyczyńskiego. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł15 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralna rekreacyjna działka nad Wisłą w pobliżu Kazimierza Dolnego. Powierzchnia 15000mkw. Położona na obszarze Natura 2000. Miejscowość Podgórz. Z działki rozciąga się przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Płonki

Płonki(Jawórce + 19 km)

159 000 zł4 815 m² 33,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlano-rolna działka w gminie Kurów w miejscowości Płonki. Działka od frontu ma wyznaczony wjazd od drogi asfaltowej, a na jej całej szerokości jest wykostkowany chodnik. Na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nałęczów

Nałęczów(Jawórce + 17 km)

159 000 zł5 500 m² 28,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wielkości 55 arów, a w niej część budowlana o wymiarach 22m szerokości x 51 m długości. Pozwala na postawienie domu jednorodzinnego. Dzięki nachyleniu terenu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kopernika

Bełżyce(Jawórce + 24 km)

329 000 zł4 517 m² 72,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę przy ul. Kopernika w Bełżycach. Lokalizacja: ul. Kopernika, bełżyce Wzgórze Szczegóły nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nałęczów

Nałęczów(Jawórce + 17 km)

160 000 zł1 675 m² 95,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na obrzeżach Nałęczowa o powierzchni około 1700 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 13,00 m szerokość x 129,00.